More Website Templates @ TemplateMonster.com - October 03, 2011

درباره ما

 

فروشگاه کلاسیک صنعت در سال 1380 در خیابان لاله زار افتتاح گردید و در همان سال های ابتدایی فعالیت خود ، شروع به فروش انواع سیم و کابل کرد تا اینکه پس از دو سال به طور رسمی فروش محصولات سیم و کابل خراسان افشارنژاد را شروع کرد بنابراین تا امروز با تجربه بسیار در زمینه فروش سیم و کابل و با در نظر گرفتن حقوق مشتری مسیر حرک خود را ادامه می دهد.

فروشگاه ما در چند سال اخیر با در نظر گرفتن نیاز بازار به سیم و کابل بیشتر تصمیم به پخش محصولات دیگر این صنف گرفت از جمله سیم و کابل آرین ابهر و دیگر کارخانجات تولیدی سیم و کابل.

مشتری مداری هدف اصلی این فروشگاه بود و این مهم را همیشه اصلی ترین بخش کار خود قرار داده. این فروشگاه با در نظر گرفتن نیاز سیم و کابل های آنتن و انواع سیم و کابل زوجی ، تصمیم گرفت تا عرضه محصولات صنایع سیم و کابل کرمان کاویان را شروع کند و موفق به اخذ نمایندگی سیم و کابل کرمان نیز گردید تا فعالیت خود را در زمینه تهیه و توزیع انواع سیم و کابل آنتن و زوجی به صورت جدی پیگیری کند.

امید است که سایت این فروشگاه گامی در جهت هدف خود که مشتری مداری است برداشته باشد. منتظر انتقادات و پیشنهادات شما در مورد هرچه بهتر شدن خدمات ما به مشتریان هستیم